teachers pen قلم آموزگار

آموزشی وپرورشی و پژوهشی دوره ی ابتدایی از پیش دبستان تا ششم ابتدایی

آزمون طرح "نهضت ملی حفظ قرآن کریم

زمان و نحوه برگزاری آزمون طرح "نهضت ملی حفظ قرآن کریم"رئیس اداره قرآن و عترت نماز ، قرآن و عترت از ابلاغ شیوه نامه برگزاری آزمون طرح نهضت ملی حفظ قرآن کریم (طرح نور)در هفته آینده خبر داد


محمد جواد پیشوایی در گفت و گو با خبرنگار مدارس قرآنی پانا،گفت : بر اساس دستور العمل طرح نهضت ملی حفظ قرآن کریم که قبلاٌ به ادارات آموزش و پرورش سراسر کشور ابلاغ گردیده بود، از ابتدای فروردین ماه تا دهم خرداد ماه سال 1391 زمان برگزاری آزمون این طرح در نظر گرفته شده است .

رئیس اداره قرآن و عترت اداره کل نماز ، قرآن و عترت وزارت آموزش و پرورش ادامه داد : استانها به تناسب وضعیت جغرافیایی خود در این بازه زمانی ، آزمون طرح نهضت ملی حفظ قرآن کریم را اجرا خواهند کرد.

پیشوایی افزود:  آزمون های طرح نور به صورت شفاهی در مدرسه، منطقه و استان از نیم جزء شروع و تا حفظ کل قرآن کریم پایان می یابد و  برای کسانی که موفق به گذراندن آزمون طرح نهضت ملی حفظ قرآن کریم گردند گواهینامه سطح مربوطه صادر خواهد شد .

رئیس اداره قرآن و عترت در پایان گفت: طرح ملی نهضت حفظ قرآن کریم در راستای مطالبه مقام معظم رهبری در تربیت حافظین قرآن کریم در آموزش و پرورش اجرا می شود که مورد استقبال قرار گرفته است و تا کنون بیش از 2میلیون و ششصد هزار نفر در سایت مجازی قرآن که مسئولیت ثبت نام طرح نور را برعهده دارد ثبت نام نموده اند .


تاریخ وقوع خبر:
1390/11/28


http://www.pt.tehranedu.ir

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۹۰ساعت 21:0  توسط ع.ر ولی زاده  |